Hakkımızda

Tam Zamanında

Ocaklar; gıda ve hızlı tüketim ürünleri sektöründe, seçkin markaların satış ve dağıtım hizmetlerini vermektedir. Süreç içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ve etkin operasyon yönetimi ile sektörün bilinen, beğenilen ve tercih edilen firmalarından birisi olmuştur.

Sahip olduğu depo alanları, araç filosu ve nitelikli iş gücü ile müşterilerinin beklentilerini istenilen zamanda ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayan şirketimiz, satış ve dağıtım konusundaki engin tecrübesi ve yenilikçi çalışma yapısıyla sektöre yön veren firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Değerli müşterilerinden aldığı güç ve sektörel tecrübesiyle ülkemizin önemli markalarından biri olan Ocaklar, azimli ve kararlı yapısıyla yarınlara doğru, emin adımlar ile ilerlemektedir.

mizyon-vizyon

Misyon & Vizyon

ocaklar

Misyonumuz

Deneyimli kadrosu, güçlü altyapısı ve değerli iş ortaklarının seçkin markalarından oluşan geniş ürün yelpazesiyle; zamanında, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunmak.

ocaklar

Vizyonumuz

“Hep Daha İyisine” vizyonuyla kendisini sürekli geliştirip fark yaratarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, sektöründe standartları belirleyen, kaliteyi ve güveni temsil eden lider marka olmak.

O C A K L A R